Pedikúra

Pri komplexnej starostlivosti o telo často zabúdame na naše chodidlá, ktoré sú pre nás minimálne rovnako dôležité ako ostatné časti tela. Tým, že nie sú tak viditeľné a často ich ukrývame v topánkach ešte neznamená, že ich musíme zanedbávať. Aj nohy si zaslúžia pohladenie a práve pedikúra je tou správnou voľbou pre zdravie a krásu Vašich nôh. Chodidlá sú dennodenne vystavené rôznym nepriaznivým vplyvom a preto vyžadujú pravidelnú starostlivosť aby boli jemné, dokonale upravené a zdravé. Vaše nohy sa vám odmenia pestovanou, vláčnou, hladkou pokožkou a dokonale upravenými nechtami.

Mokrá pedikúra pôsobí relaxačne a spomalí proces vytvárania hrubej pokožky.

Súčasťou suchej pedikúry je profesionálna úprava nechtov a ich okolia a ošetrenie chodidiel špeciálnou brúskou. Starostlivosť o nechty spočíva v ich zbrúsení do požadovanej veľkosti a tvaru. Rieši aj veľmi častý problém zarastania nechtov. V počiatočnom štádiu zarastania možno zarastajúcu časť bezbolestne uvoľniť podbrúsením nechtu špeciálnou frézou, pričom celistvosť kože sa nepoškodí, ak je potrebné pod necht sa vloží špeciálna tamponáž. V neskoršom štádiu zarastania ošetrujeme nechty pomocou individuálne vyrobených nechtových spôn. Nechtová špona vyrovnáva/šponuje zarastený necht do pôvodnej podoby. Kombináciou mokrej a suchej pedikúry docielime výnimočný súlad relaxácie z kúpeľa nôh a dokonalého ošetrenia nechtov a chodidiel.

Ideálne je ošetrenie absolvovať po 4 až 5 týždňoch.

Pedikúra v našom salóne je príjemnou relaxáciou, ktorú môžete ukončiť vyzdobením nechtov jednofarebným lakom, francúzskym lakovaním, nálepkami, kamienkami, či gélom.

Doprajte si masáž chodidiel, ktorá dodá Vašim nohám maximálne uvoľnenie.

Parafínový zábal dodá Vašim nohám hydratáciu a dlhotrvajúci pocit zamatovej pokožky.